Úklidové práce

Pokud se Vám nechce uklízet nepořádek po rekonstrukci, malování nebo potřebujete pravidelný úklid domácnosti, komerčních prostor, společných prostor v panelových domech obraťte se na nás a můžete se spolehnout na dokonalou čistotu a pořádek.

Jsme ideálním partnerem pro pravidelné úklidové služby a jsme ochotni se kdykoliv přizpůsobit Vašim časovým podmínkám. Nabízíme úklid domů,bytů, kanceláří, firem, průmyslových prostor, úklid po rekonstrukci či malování nebo úklid zdravotnických zařízení.

V rámci úklidových služeb nabízíme:

Úklid domácností, bytů a domů

Nabízíme jednorázový či pravidelný úklid Vaší domácnosti.

Stavební úklid

Pokud se Vám nechce uklízet nepořádek po rekonstrukci bytu či jeho malování nebo jste zrovna dokončili novou stavbu, pomůžeme Vám. Zajišťujeme úklid včetně odvozu a recyklace sutin a odpadu. 

Úklid společných bytových prostor

Jsme si vědomi povinnosti údržby a mytí schodišť, chodeb a výtahů, a proto Vám nabízíme pravidelné úklidy těchto prostor. Úklid bytových prostor zahrnuje mytí schodišť, úklid chodeb, úklid sklepů, úklid výtahů.

Úklid kanceláří a komerčních prostor

Zajistíme kvalitní a spolehlivý úklid firmy, kanceláří a ostatních komerčních prostor. Nabízíme jednorázové i pravidelné úklidy dle Vašich požadavků. Úklid firem zahrnuje komplexní úklid kanceláří a komerčních prostor (utírání prachu, péče o nábytek, úklid odpadků), mytí podlah, čištění a vysávání koberců, úklid sociálních zařízení (včetně doplnění hygienických potřeb), úklid hal a společných prostor.

Ke každé společnosti přistupujeme individuálně a proto nás neváhejte kontaktovat. Sestavíme úklidový plán podle Vašich požadavků. Poskytujeme úklid během celého dne, popřípadě i v nočních hodinách a o víkendu a můžeme tak zajistit ničím nerušený pracovní proces.

Úklid zdravotnických zařízení

Úklid těchto zařízení vyžaduje dodržování přísných hygienických předpisů. Vzhledem k našim zkušenostem a vyškolenému týmu jsme ideální partnerem pro úklid nemocnic a dalších zdravotnických zařízení, kde klademe důraz na zneškodňování nežádoucích bakterií. Naše služby nabízíme jakýmkoliv zdravotnických zařízením - nemocnice, polikliniky, zubní kliniky, lekárny nebo soukromé ordinace.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.

* Odesláním formuláře souhlasím, aby firma Askura DDD s.r.o., Karlovo náměstí 290/16, Praha 2 zpracovala mnou poskytnuté osobní údaje (Jméno, e-mail, telefon) pro firemní a marketingové účely v souladu se zákonem 101/2000 Sb. O Ochraně údajů. Svůj souhlas poskytuji dobrovolně, na dobu neurčitou, s tím, že jej mohu kdykoliv zrušit na adrese info@askura.cz